Qnbfinansbank Borç Öğrenme

Finansbank Borç Öğrenme

Qnbfinansbank borç öğrenme işlemlerinizi 7/24 cep telefonunuzla sorgulayabilir kredi kartınızı ait olan limitinizi öğrenebilirsiniz.

Qnbfinansbank borç öğrenme servislerinden biri e-mail ekstre uygulamasıdır. Doğa dostu olan bu uygulamayı kullandığınız takdirde adresine banka tarafından bir ekstre gönderilmeyecek ekstreniz hesap kesim tarihinizden sonra e-mail adresinize gönderilecektir. Bu yolla siz de gereksiz kağıt israfının önüne geçmeye yardımcı olabilirsiniz. Qnbfinansbank bu uygulamayı kullanan müşterilerinin sayısını artırmayı amaçlayarak e-mail ekstre uygulamasını kullanmaya başlayan her kredi kartı müşterisine 5 TL bonus verdiği bir kampanya sunmuştur. E-mail adresinize gelen ekstreniz ile güncel borç bilgilerinizi ve ödeme tarihlerinizi rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Qnbfinansbank’ın müşterilerine sunduğu bir başka borç öğrene yöntemi de cep telefonunuzdan bir kısa mesaj göndermek kadar kolaydır. 0850 222 0900 numarasına “ekstre” ve kredi kartınızın son 4 hanesini yazarak göndereceğiniz bir kısa mesaja istinaden cep telefonunuza güncel borç bilginiz son ödeme tarihiniz ve bir sonraki hesap kesim tarihiniz gibi bilgiler içeren bir kısa mesaj gelecektir. Bu yöntem gayet kolay ve kullanışlı bir hizmet olarak garanti Bankası tarafından müşterilerine sunulmuştur. Ancak bu uygulamada dikkat edilmesi gereken konu mesaj gönderdiğiniz telefon numarasının Qnbfinansbank sistemlerinde kart sahibinin adına kayıtlı olması gerektiğidir. Aksi takdirde kredi kartı ve telefon numarası eşleşmeyen sorgulamalara borç bilgisini içeren bir geri kısa mesaj gönderilmemektedir.

Bir başka Qnbfinansbank kredi kartı borç öğrenme hizmeti ise 0850 222 0900 Alo Qnbfinansbank telefon bankacılığı hattıdır. Bu hat yoluyla ister otomatik sistemlerden isterseniz de müşteri temsilcisine bağlanarak borcunuzu ve son ödeme tarihinizi öğrenebilirsiniz. Alo Qnbfinansbank hattından bilgi edinebilmek için kredi kartı numaranızı sistemlere girmeniz ve güvenliğiniz açısından doğum tarihiniz gibi bazı bilgileri tuşlayarak ya da müşteri temsilcisine söyleyerek kart sahibi olduğunuzu göstermeniz gerekmektedir.

Kredi kartı borç bilgilerini öğrenmek isteyenlerin kullanabileceği yöntemlerden bir tanesi de Qnbfinansbank internet şubesidir. İnternet şubesinden bireysel işlemlere giriş yapabilir kart numaranızı da girerek öğrenmek istediğiniz kredi kartı bilgilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca akıllı telefon kullanımının yaygınlaştığı günümüzde bankaların internet şubeleri akıllı cep telefonlarından da kullanılmaya başlanmıştır. Qnbfinansbank’ın mobil uygulamasını telefonunuza indirerek harcamalarınız kredi kartı borcunuz gibi birçok bilgiyi edinebilirsiniz.

Son olarak en çok bilinen ve uygulanan yöntemlerden biri olan ATM’den kredi kartınız ile borç öğrenmeden bahsedebiliriz. Qnbfinansbank Paramatik olarak adlandırılan ATM’leri kullanabilir yılın her günü 24 saat boyunca kredi kartı borcunuzu bu yolla dilediğiniz zaman öğrenebilirsiniz. Herkesin güvenle ve rahatlıkla kullanabileceği bu borç öğrenme yöntemi halen kredi kartı kullanıcılarının en sık kullandığı yöntemlerden biridir.

Kredi kartı borç ödemeleriniz ödemelerinizin düzenliliği gibi konular kredi başvurularınızda bankalar nazarında sizin hakkınızda bilmek istedikleri ipuçlarını barındırır. Bu sebepten dolayı kredi kartı borçlarını takip etmek son ödeme tarihlerini kaçırmadan ödemeleri gerçekleştirmek her kredi kartı kullanan banka müşterisi için önemli bir durumdur. Bankaların bu bilgi edindirme servisleri ve uygulamaları kart kullanıcıları için büyük önem taşımaktadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir