Kredi Kartı Borç Sorgulama

Finansbank Borç Öğrenme

Kredi kartı borç sorgulama sayfamız ile artık anında Bankanın bütün kartlarına ve kredi kartlarına 2273’e SMS atarak başvurularyapabilmeniz mümkündür. Aynı şekilde başvurularınızın sonuçlarınıda öğrenmeniz çok kolaydır.Ayrıca sms kredi başvurusu yapmak için 5030 sms kredi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken 5030′ a T.C. kimlik numaranızı göndererek ön başvurunuzu gerçekleştirmektir. QNB Finansbank kredi başvurusu yapmak bu kadar kolaydır.

Her banka kartının farklı farklı özellikleri ve avantajları bulunmaktadır. Kendinize uyan kartı bulabilmek için en yakın bankanın şubesine gidebilirsiniz veya internet şubesi üzerinden ayrıntılı bilgileri okuyabilirsiniz. Örneğin kullandığım kartın yıllık aidatı gibi ek giderleri kesinlikle olmasın diyorsanız alabileceğiniz kart, Fix Card’dır. Hem bu sayede direk amacınıza yönelik kredi kartınızı almış olacaksınız.

QNB Finansbank, ödemelerinde aksama gördüğü müşterilerini arayarak kredi kartı yapılandırmasıyapabileceklerini belirtmektedirler. Banka tarafından sürekli harcamalarınız hakkında bilgide talep edebilirsiniz. Bankanın 3D güvenlik sistemi son derece güvenli alışveriş yapmanızı sağlamaktadır.

Banka tarafından müşterilerine sunulan kredi kartı avantajları ve kampanyaları bunlarla ibaret olmamakla birlikte sizin istediklerinizi yapmak amacıyla da her geçen gün kartlara yeni özellikler eklemektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir