Finansbank Borç Ve Limit Sorgulama

Finansbank Kredi Kartınızın hem borcunu hem kalan limitini öğrenmek istiyorsanız sadece sayfamızı ziyaret ederek bu işlemleri gerçekleştirme imkanına sahipsiniz.Finansbank borç sorgulama artık çok kolay hafta içi hafta sonu farketmez . telefon müşteri hizmetlerinde beklemeden online borç sorgulama sistemi başlamıştır en yakın zamanda www.qnbfinansbankpaneli.com dan yapabilirsiniz.

26 Ekim 1987 yılında Türkiye üzerinde hizmet vermeye başlayan ve ülkemizin en genç, dinamik bankaları arasında en üst sıralarda yer alan Finansbank sizlerin isteklerinizin ve ihtiyaçlarınızın giderilmesi için sürekli olarak çalışmaktadır. 2012 yılı sonları itibarı ile 582 şubesi ve 12 binden fazla çalışanı ile ülkemizde çoğu insana ekmek kapısı olmuş ve müşterilerine de en iyi hizmetleri verebilme amacı ile kendisini sürekli olarak geliştirmiştir. 25 yılın sonunda aktif büyüme rekorları kırarak özel bankacılık sektöründe 5. sıraya yükselmeyi başaran ve bunu da verdiği hizmetleri devamlı olarak geliştirme ile yapan Finansbankta sizler de dilediğiniz işlemleri oldukça basit bir şekilde gerçekleştirebilir, ilerleyen zamanlarda herhangi bir sorun ile karşılaşmadan kolay ödeme seçenekleri ile kredi kullanabilirsiniz.
İlk taksit imkanı sunan kredi kartından ilk dünyanın her yerinde geçerli taksit imkanı sunan kartlara kadar tamamını sizlerin hizmetlerine sunan ve bu sayede büyük beğeniler içerisinde büyümelerine devam eden Finansbank her geçen gün verdiği hizmetlere bir yenisini daha eklemektedir. 2013 yılının ilk yarısında net karı 503 milyon tl olarak hesaplanan bankada sizler de ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz ya da boşta duran nakit paralarınızı değerlendirerek para kazanma imkanına sahip olabilirsiniz. Kredi kartı borcu sorgulama işlemlerinizide en kolay ve en basit  yoldan yapabilirsiniz. Yatırımcılarına sürekli olarak nakit kazandıran ve bu sayede müşteri sayısı gün geçtikçe artan Finansbank’a internet bankacılığı aracılığı ile de ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir